Deo Novog Sada sutra bez tople vode

12:06:00 29.06.2025, Komentara: 0

Novi Sad – Deo Novog Sada sutra neće imati tople vode od ranih jutarnjih sati.

Deo Novog Sada sutra bez tople vode


Zbog radova na izgradnji vrelovodnog priključka za objekat u Ledinačkoj ulici broj 10a, biće prekinuta isporuka toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za objekte na Staroj i Novoj Detelinari, uključujući Klinički centar Vojvodine, Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine (Dečija bolnica) i Jodnu banju.

Normalizacija u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode očekuje se u kasnim večernjim časovima, poručuju iz JKP „Novosadska toplana“.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Delimično oblačno
10°
Vlažnost: 66%
Pritisak: 1013.5 mb
Vetar: 1 m/s, WSW
Sre 5° - 16° Promenljivo oblačno
Čet 4° - 18° Pretežno sunčano

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?