Dve žene pucale iz gasnih pištolja na Podbari

19:02:00 28.02.2019, Komentara: 0

Novi Sad – Iako se isprva pojavila vest da je sinoć oko 23 časa došlo do pucnjave iz vatrenog oružja u Ulici Jug Bogdana na Podbari, ispostavilo se, prema nezvaničnim saznanjima, da su u pitanju bili gasni pištolji.

Dve žene pucale iz gasnih pištolja na Podbari


Nezvanično, dve žene su pucale iz gasnih pištolja u vazduh. Tom prilikom niko nije povređen. Pucale su sa prozora stana na prvom spratu jedne od stambenih zgrada, a žene su ispalile sedam-osam hitaca.

U Ulicu Jug Bogdana je brzo stiglo nekoliko policijskih vozila, kao i specijalna jedinica pod punom opremom, a prilaz zgradi jedno vreme je bio blokiran.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Slaba kiša
10°
Vlažnost: 82%
Pritisak: 997.4 mb
Vetar: 1 m/s, SW
Uto 7° - 16° Malo i umereno oblačno
Sre 4° - 20° Pretežno sunčano

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?