Grad kupuje pancire za NS policiju

11:10:00 15.10.2015, Komentara: 0

Novi Sad - Gradska služba za zajedničke poslove u Novom Sadu raspisala je javnu nabavku kojom traži da kupi 50 pancira, futrole za rezervne šaržere automatskog oružja i šok-bombe, koje će donirati Policijskoj upravi.

Grad kupuje pancire za NS policiju

Pored standardnih, biće kupljeno i 10 "diplomatskih" balističkih prsluka, koji se nose ispod odela i neprimetni su. Futrole za šaržere nabavljaju se za "kalašnjikov", "M70" i "hekler i koh MP5".

Grad će za pomenute nabavke izdvojiti 1,3 miliona dinara, a kako su rekli, oprema se nabavlja za policiju i biće donirana njima,

"U cilju obezbeđivanja što boljih uslova rada Policijske uprave u Novom Sadu, Grad godinama pomaže u nabavci opreme - rekli su u Gradskoj kući, a odluku o obezbeđivanju novca za ovu namenu donela je Skupština Grada.

Izvor: Blic


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Vedro
31°
Vlažnost: 43%
Pritisak: 1006.7 mb
Vetar: 4 m/s, NW
Pon 19° - 34° Pretežno sunčano
Uto 17° - 32° Malo i umereno oblačno

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?