Manifestacija „Jelka sa porukama za Novi Sad“ u subotu na Detelinari
2025-12-17T20:27:00+01:00Novi Sad – Manifestacija „Jelka sa porukama za Novi Sad“ i ove godine će biti održana na staroj detelinari.

U subotu od 10 časova ispred Robne kuće, u ulici Milenka Grčića 6a, deca i omladina imaće priliku da daju svoj glas i mišljenje o kraju u kojem žive.
Kićenje jelki, sajam rukotvorina i kulturno-sportskih sadržaja, sređivanje dečijeg igrališta, pravljenje ukrasa sa roditeljima, bakama, dekama, druženje sa maskotama Meda Vule, samo su deo planiranog programa u kojem će svi moći da učestvuju i uživaju i na kraju zasade jelke.
Učesnici će moći da odaberu i najlepše okićenu jelku, koja mora biti okićena recikliranim ili prirodnim materijalima. Ideja je da svaki ukras mora da nosi neku poruku, ideju za poboljšanjem izgleda zelenih površina, poruku za poboljšanje svakodnevnog života omladine, kao i predloge i ideje za realizaciju projekata koji bi popularizovali Detelinaru.

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.