Masovna tuča kod bioskopa "Arena"

09:08:00 10.08.2016, Komentara: 0

Novi Sad - Minimum dve osobe povređene su u masovnoj tuči koja se prošlu noć, oko jedan sat, dogodila na Bulevaru Mihajla Pupina, kod bioskopa "Arena".

Masovna tuča kod bioskopa "Arena"foto: Facebook / NSU-Uživo sa novosadskih ulica

Povređeni mladići, od kojih je jedan teže povređen, a drugi ima posekotine ruke, imaju po 20 godina, piše portal 021.

Na Fejsbuk stranici "NSU - Uživo sa novosadskih ulica" navode da je zbog tuče nekoliko osoba privedeno, a da su intervenisala čak četiri vozila policije.

Masovna tuča kod bioskopa "Arena"foto: Facebook / NSU-Uživo sa novosadskih ulica

Oni tvrde da su u tuči korišćene staklene flaše i drugi predmeti, i da je jedna osoba, koja ima povrede glave, hospitalizovana.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Pretežno oblačno
19°
Vlažnost: 37%
Pritisak: 1008.2 mb
Vetar: 1 m/s, SW
Čet 8° - 23° Poslepodnevni pljuskovi
Pet 8° - 16° Malo i umereno oblačno

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?