Masovno trovanje girosom u Novom Sadu

17:10:00 10.10.2016, Komentara: 0

Novi Sad - Najmanje 10 osoba zatražilo je lekarsku pomoć zbog trovanja hranom, a kako se ispostavilo svi su jeli giros u istom lokalu.

Masovno trovanje girosom u Novom Sadu

U Kliničkom centru Vojvodine kažu da je pet osoba zadržano na lečenju u Klinici za infektivne bolesti i da je njihovo stanje stabilno. Oni su demantovali informaciju sa društvenih mreža da su se otrovale 22 osobe, mada ne isključuju mogućnost da su se ljudi javljali za pomoć i drugim zdravstvenim ustanovama.

KCV je o ovom slučaju obavestio epidemiološku službu, kao i sanitarnu inspekciju i policiju, a lokal u blizini Sajma, u kom su se Novosađani navodno otrovali, danas je zatvoren.

Ilustracija: Luca Conti / CC BY


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Delimično oblačno
Vlažnost: 76%
Pritisak: 986.6 mb
Vetar: 4 m/s, ESE
Pet 4° - 13° Mogući pljuskovi
Sub 5° - 8° Moguća kiša

Anketa

Da li ste za zabranu okupljanja na petlji kod Mišeluka?