Maturski panoi i ove godine u centru Novog Sada

13:05:00 08.05.2025, Komentara: 0

Novi Sad - Grad Novi Sad će maturantima srednjih škola i ove godine u centru grada obezbediti prostor za izlaganje panoa.

Maturski panoi i ove godine u centru Novog Sada



Panoi će biti izloženi od 16. maja u Ulici kralja Aleksandra, ali je broj mesta ograničen na 64. Iz tog razloga, neophodno je slati molbe na mejl adresu protokol@novisad.rs, a obavezno je tom prilikom navesti naziv škole, odeljenje i kontakt-telefon. Molbu za isticanje panoa podnosi učenik predstavnik odeljenja maturanata. Zainteresovani molbe mogu slati do popune slobodnih mesta, a najkasnije do 12. maja 2025. godine.

- Kako bi se na postojećem prostoru mogao izložiti što veći broj panoa vertikalne orijentacije, panoi moraju biti maksimalne visine 120 cm i maksimalne širine 75 cm, takođe, pano mora biti odštampan na foreksu – navodi se u saopšetnju.

Kao i prethodnih godina, pozivaju se svi zakupci lokala u centru grada da izađu u susret maturantima time što će im omogućiti postavljanje panoa u izlozima bez nadoknade.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Oblačno
12°
Vlažnost: 94%
Pritisak: 1001.7 mb
Vetar: 6 m/s, NNW
Pet 8° - 16° Promenljivo oblačno
Sub 7° - 18° Promenljivo oblačno

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?