Nakon toplog vreme stiže zahlađenje, moguća kiša i sneg

09:04:00 06.04.2025, Komentara: 0

Novi Sad – Nakon lepog i toplog vremena, meteorolozi za danas najavljuju umereno do potpuno oblačno i hladno. Moguća je slaba kiša, ali i kratkotrajni pljuskovi snega ili krupe. Maksimalna dnevna temperatura biće oko šeststepeni.

Nakon toplog vreme stiže zahlađenje, moguća kiša i sneg


Sutra ujutaru mraz, a tokom dana promenljivo oblačno. Minimalna temperatuta -1, maksimalna dnevna sedam stepeni.

I u utorak hladno uz pojavu jutarnjeg mraza. U toku dana promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima. Moguća je i kratkotrajna kiša. Temperatura će se kretati od -2 do 10 stepeni.

Uprkos jutarnjem mrazu, u sredu se očekuje porast temperature, tako da će minimalna biti jedan stepen u plusu, a maksimalna 13 stepeni.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Pretežno vedro
Vlažnost: 70%
Pritisak: 1011.1 mb
Vetar: 3 m/s, NNW
Pon -1° - 6° Promenljivo oblačno
Uto -2° - 10° Moguća kiša

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?