Napadnuta profesorica Tehničke škole, nasilnik uhapšen

08:03:00 03.03.2023, Komentara: 0

Novi Sad – Profesoricu Tehničke škole „Pavle Savić“ napao je juče šezdesetjednogodišnji muškarac u trenutku kada je nakon nastave od sporednog izlaza krenula ka kolima na parkingu.

Napadnuta profesorica Tehničke škole, nasilnik uhapšen


Kako prenosi „Dnevnik“, profesorica je zadobila povrede glave i nju je ekipa Hitne pomoći, koja je izašla na teren po pozivu policije oko 10.40 časova, nakon zbrinjavanja prevezla u Urgentni centar na dalju dijagnostiku.

Prema nezvaničnim informacijama, na nesrećnu ženu je nasrnuo muškarac u vidno alkoholisanom stanju, oborio je na zemlju i pritom zadao udarce rukama i nogama.

Na svu sreću, brzo su reagovale njene kolege i pritrčale da joj pomognu. Ubrzo je došlo i obezbeđenje, a potom i policija koja je privela nasilnika.

Žitelji Šajkaške ulice, gde se dogodio napad, kažu da se kod nezavršenog objekta u blizini škole okupljaju narkomani i skitnice.



Izvor: novisad.com, Dnevnik


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Vedro
-1°
Vlažnost: 80%
Pritisak: 1023.1 mb
Vetar: 2 m/s, ENE
Čet -8° - 4° Sunčano
Pet -7° - 6° Pretežno sunčano

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?