Nastavljena rekonstrukcija parkinga u delu Limana 1

11:10:00 22.10.2024, Komentara: 0

Novi Sad – Nastavljena je rekonstrukcija parkinga na Limanu 1, saopštio je Parking servis. Radovi se izvode Ulici Veljka Petrovića, ispred kućnog broja 7.

Nastavljena rekonstrukcija parkinga u delu Limana 1

foto: Parking servis

Kapacitet parkinga je 34 parking mesta, površine 400 metara kvadratnih, gazeća površina biće uređena upotrebom raster ploča.

Izgradnja parkinga u ovom delu Limana 1 počelo je početkom avgusta. U pitanju su parkinzi u Jirečekovoj ulici i Ulici Veljka Petrovića. Radovi podrazumevaju izgradnju 73 parking mesta i to 26 parking mesta u Ulici Veljka Petrovića i 47 parking mesta u Jirečekovoj ulici. Najavljeno je i da će se graditi pešačka staza, a da će se postojeće zelenilo maksimalno zaštititi.

„Parking servis“ je najavio da bi posao trebalo da bude završen za tri meseca, odnosno krajem oktobra, početkom novembra.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Vedro
18°
Vlažnost: 77%
Pritisak: 1009.7 mb
Vetar: tiho m/s, -
Ned 14° - 29° Pretežno sunčano
Pon 17° - 32° Malo i umereno oblačno

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?