Od ponedeljka karte za revanš Vojvodina - Sampdorija
2015-08-01T10:16:00+02:00Novi Sad - Zainteresovani za gledanje utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Vojvodine i Sampdorije karte mogu kupiti od ponedeljka, 3. avgusta.
Cena pojedinačnih karata biće 500 dinara za Zapad, 300 dinara za Istok i 200 dinara za Sever. Na stadion će moći da uđu i vlasnici novih godišnjih ulaznica.
Foto: Blic (Nenad Mihajlović)
Ulaznice će se prodavati na centralnoj biletarnici Gigs tixa ("Pariski magazin", Kralja Aleksandra 12) svakog dana od 9 do 19:30 časova, kao i na centralnoj blgajni stadiona "Karađorđe" od 12 do 18 časova.
Utakmica se igra u četvrtak, 6. avgusta od 21 čas na "Karađorđu". Prvi susret Vojvodine je rešila u svoju korist rezultatom 4:0.
Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.