Otvoren "Etno art Balkan fest"

10:05:00 22.05.2015, Komentara: 1

U bašti Doma vojske (Beogradski kej 9), danas je počeo "Etno art Balkan fest", ali je svečano otvaranje u 17 časova. U pitanju je prodajna izložba ručno izrađenih predmeta koja će biti otvorena za posetioce i kupce do nedelje (24. maj) u periodu od 10 do 20 sati (petak i subota) i 10 do 18 (nedelja).

Otvoren "Etno art Balkan fest"

Na izložbi će se predstaviti stari zanati, licideri, izrađivači suvenira i svih rukotvorina. Pored izlagača iz Srbije, svoje umeće prikazaće i gosti iz BIH, Hrvatske, Makedonije i Bugarske.

Organizator manifestacije je Društvo srspko-bugarskog prijateljstva.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

1 komentar(a)

Mirko Prcic

, *.dynamic.isp.telekom.rs

Sve kritike organizatorima skupa,vrlo losa gotovo nikakva organizacija,bez posetilaca,lose organizovana SRAMOTA


Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Pretežno oblačno
21°
Vlažnost: 83%
Pritisak: 1003.8 mb
Vetar: 4 m/s, NW
Pon 17° - 28° Malo i umereno oblačno
Uto 13° - 30° Sunčano

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?