Pomoć za Draganovu rehabilitaciju

16:08:00 26.08.2018, Komentara: 0

Novi Sad - U ponedeljak, 27. avgusta na Štrandu će od 8 do 19 časova biti prikupljana pomoć za rehabilitaciju 22-ogodišnjeg Dragana Jakšića iz Mola.

Pomoć za Draganovu rehabilitaciju


Draga je pre dve godine ostao nepokretan posle teške saobraćajne nesreće. Oba Draganova roditelja su nezaposlena, a porodica živi od socijalne pomoći.

Kao i svakog ponedeljka, uz sve tri kapije Štranda biće postavljene kutije u koje će građani moći da, umesto kupovine ulaznica, prilože novčanu pomoć u skladu sa svojim finansijskim mogućnostima.

Ukoliko zbog lošeg vremena bude slabija poseta plaži, akcija će biti ponovljena za sedam dana.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Pretežno oblačno
11°
Vlažnost: 76%
Pritisak: 1003.0 mb
Vetar: 4 m/s, NNE
Uto 5° - 16° Moguća kiša
Sre 7° - 17° Promenljivo oblačno

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?