Radnici Novosadske toplane očitavaju brojila za avgust
2025-08-21T19:56:00+02:00Novi Sad – Radnici Javnog komunalnog preduzeća „Novosadska toplana“ Novi Sad, počeli su sa očitavanjem brojila,
Kako navode u JKP „Novosadska toplana“, juče je počelo očitavanje stanja utroška toplotne energije na vodomerima i merilima toplote za toplu potrošnu vodu za mesec avgust tekuće godine.
Iz tog preduzeća mole stanare u individualnim stambenim zgradama, da omoguće njihovim radnicima pristup mernim instrumentima u toplotnoj podstanici.
Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.