Stižu opomene za dugovanja Informatici

16:09:00 13.09.2023, Komentara: 0

Novi Sad – JKP „Informatika“ će narednih dana poslati opomene zbog neizmirenih dugovanja za komunalno-stambene usluge.

Stižu opomene za dugovanja Informatici


Kako navode, fizička lica korisnici stambenog i poslovnog prostora dobiće opomene za period od septembra 2022. do marta 2023. godine. Za pravna lica i preduzetnike, koji su korisnici stambenog i poslovnog prostora, opomenom će biti obuhvaćen period od septembra 2020. do marta 2023. godine.

Informatika podseća korisnike da ukoliko imaju dugovanja i ukoliko su dobili opomenu, izmire svoja dugovanja najkasnije do 29. septembra 2023. godine, kako bi izbegli troškove prinudne naplate duga u postupku koji će sprovesti nadležni javni izvršitelj.

Osim toga, korisnici imaju mogućnost zaključenja sporazuma o isplati duga na rate, a o preciznijim uslovima za zaključenje sporazuma mogu kontaktirati Informatiku na broj 0800-222-021 ili lično otići u njihovu upravnu zgradu na Bulevaru cara Lazara 3.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.


Vremenska prognoza

Trenutno — Vedro
11°
Vlažnost: 67%
Pritisak: 1016.6 mb
Vetar: 2 m/s, E
Pet 1° - 18° Pretežno sunčano
Sub -1° - 18° Pretežno sunčano

Anketa

Da li ste za zabranu okupljanja na petlji kod Mišeluka?