„Terorizam“ ponovo u Pozorištu mladih

16:03:00 02.03.2019, Komentara: 0

Novi Sad – Posle nepunih mesec dana, pozorišna predstava „Terorizam“ ponovo gostuje u Pozorištu mladih i to u nedelju, 10. marta u 20 časova.

„Terorizam“ ponovo u Pozorištu mladih


Predstava „Terorizam" je savremena ruska crno-humoristična drama sačinjena od šest, naizgled, odvojenih scena i bavi se pitanjima šta je sve terorizam, da li ga prepoznajemo u svakodnevnom životu i kako se sa njim borimo.

„Terorizam“ je premijerno izveden u 2017. godini.

Uloge tumače Miloš Vojnović, Aleksandar Milković, Danilo Milovanović, Alisa Lacko, Jelena Đulvezan Milković, Stefan Juanin, Ivan Đurić. Režiju je uradio Momčilo Miljković.

Produkciju potpisuje „ArtFrakcija", u saradnji sa Pozorištem mladih i Kulturnim centrom Inđija.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.


Vremenska prognoza

Trenutno — Oblačno
12°
Vlažnost: 82%
Pritisak: 1008.6 mb
Vetar: 4 m/s, ESE
Sre 10° - 21° Promenljivo oblačno
Čet 10° - 23° Malo i umereno oblačno

Anketa

Da li ste za zabranu okupljanja na petlji kod Mišeluka?