U toku useljenje brucoša u studentske domove
2025-11-08T19:04:00+01:00Novi Sad – Useljavanje studenata prve godine u studentske domove je počelo i trajaće do 14. novembra.

U Novom Sadu je primljeno 324, Zrenjaninu 49, a u Somboru 35 studenata prve godine, a smeštaj je dobilo i 56 studenata prve godine iz osetljivih društvenih grupa.
Iz Studentskog centra napominju da menza radi punim kapacitetom. Doručak se služi radnim danom od sedam do devet, ručak od 11 do 15, a večera od 17 do 20 časova. Vikendom se doručak služi takođe od sedam do devet, ručak od 11 do 14.30, a za večeru se deli suvi obrok u vreme ručka.
Foto: scns.rs

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.