Uhapšena četvorka iz Lovćenca zbog podmetanja požara u restoranu „Korpa“

08:09:00 26.09.2024, Komentara: 0

Novi Sad – Novosadska policija uhapsila je četiri muškarca iz Lovćenca zbog podmetanja požara u restoranu „Korpa“ u Novom Sadu

Uhapšena četvorka iz Lovćenca zbog podmetanja požara u restoranu „Korpa“



Kao direktni izvršioci uhapšeni su D. P. (20) i godinu dana stariji S.Đ., kao organizator M. P. (23), a kao saučesnik vozač J. N. (35)..

Njih četvorica će biti predata tužilaštvu na dalje postupanje zbog osnovane sumnje da su bacili dve zapaljive naprave tzv. „Molotovljev koktel“ na ugostiteljski objekat „Korpa“ i time izazvali opštu opasnost.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Oblačno
10°
Vlažnost: 82%
Pritisak: 1008.3 mb
Vetar: 3 m/s, NNW
Čet 7° - 14° Moguća kiša
Pet 7° - 17° Promenljivo oblačno

Anketa

Da li podržavate blokade fakulteta?