Urbani buvljak u Distriktu

08:03:00 12.03.2026, Komentara: 0

Novi Sad – Nova sezona Urbanog buvljaka na otvorenom počinje 18. aprila u Distriktu,Kineskoj četvrti.

Urbani buvljak u Distriktu

Foto: Urbani buvljak/Facebook


Novosađani će moći da posete svoju omiljenu šoping-manifestaciju od 11 do 17 časova.

- Urbani buvljak uvek traži prostore koji imaju svoju priču i energiju, a Distrikt je upravo takvo mesto. Ovaj prostor zamišljen je kao jedna od najvažnijih urbanih tačaka grada – otvorena scena gde se spontano mešaju umetnost, muzika, dizajn, kreativnost i društveni život - navode organizatori.

Cilj je, kako kažu, da dolazak na Urbani buvljak bude i prilika da se istraži i ovaj deo grada, poseti Atelje 61, pogleda njihova postavka, upozna sa radom Francuskog instituta, zaviri u galerije i ateljee i oseti atmosferakoja ovaj kvart čini posebnim.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.


Vremenska prognoza

Trenutno — Pretežno oblačno
13°
Vlažnost: 51%
Pritisak: 1012.0 mb
Vetar: 1 m/s, SSE
Čet 6° - 19° Promenljivo oblačno
Pet 5° - 20° Pretežno sunčano

Anketa

Da li ste za zabranu okupljanja na petlji kod Mišeluka?