Završena rekonstrukcija parkinga u delu Bulevara oslobođenja

13:09:00 02.09.2025, Komentara: 0

Novi Sad – Rekonstrukcija parkinga u delu Bulevaru oslobođenja završena je. U pitanju je deo parkinga od Ulice Maksima Gorkog do Bulevara cara Lazara, sa obe strane bulevara.

Završena rekonstrukcija parkinga u delu Bulevara oslobođenja


Parking servis je naveo da je u ovoj, petoj fazi, rekonstruisano je 81 parking mesto, od kojih je pet parking mesta namenjeno za osobe sa invaliditetom, a povećane su i sređene tzv. baštice, koje se nalaze oko stabala koja su posađena na tom potezu.

Kako ističu, u ranijem periodu rekonstruisali su 850 parking mesta na Bulevaru oslobođenja, od Bulevara Jaše Tomića do Ulice Maksima Gorkog.


Pročitajte i:

Podelite ovu vest sa drugima:

Imate komentar na vest?

Pošaljite komentar

Upozorenje: Mišljenja iznesena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove vlasnika ni urednika ovog sajta.
Komentari koji sadrže pretnje, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili nezakonit sadržaj neće biti objavljeni.



Vremenska prognoza

Trenutno — Oblačno
Vlažnost: 75%
Pritisak: 1001.4 mb
Vetar: 5 m/s, SE
Pon -1° - 2° Oblačno
Uto -4° - 6° Malo i umereno oblačno

Anketa

Da li ste za zabranu okupljanja na petlji kod Mišeluka?